obowiązujący od dnia 21 grudnia 2017 roku.

 

1. Regulamin określa zasady korzystania z usługi Newsletter.

2. Usługa Newsletter udostępniania jest przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej działającą na podstawie ustawy z dnia 7 lipca 2017 r. o Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (Dz.U. 2017 poz. 1530)., posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP: 5272820369, numer Regon: 368205180, zwaną dalej NAWA.

Dane kontaktowe:

adres pocztowy: ul. Polna 40 00-635 Warszawa

adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

numer telefonu do Agencji: +48 22 390 35 00

3. W ramach usługi Newsletter, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej (adres e-mail), wysyłana jest przez NAWA informacja w formie listu elektronicznego (e-mail), zwana dalej „Newsletterem”.

4. Usługa Newsletter świadczona jest nieodpłatnie przez czas nieoznaczony.

5. Newsletter wysyłany jest nie rzadziej niż raz w miesiącu.

6. Każdy Newsletter zawiera informację o sposobie rezygnacji z usługi Newsletter lub zmianie adresu poczty elektronicznej (adresu e-mail) Użytkownika, na który wysyłany jest Newsletter.

7. Korzystanie z usługi Newsletter jest uzależnione od posiadania przez Użytkownika komputera lub innego urządzenia multimedialnego z dostępem do sieci Internet oraz od posiadania przez Użytkownika aktywnego konta poczty elektronicznej (e-mail).

8. Zamówienie usługi Newsletter następuje poprzez dokonanie przez Użytkownika następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej www.nawa.gov.pl:

1) podanie adresu poczty elektronicznej (adresu e-mail) Użytkownika w formularzu zamieszczonym na stronie internetowej,

2) wyrażenie zgody na otrzymywanie na podany w formularzu adres poczty elektronicznej (adres e-mail) informacji,

3) zaakceptowanie niniejszego Regulaminu,

4) naciśnięcie (kliknięcie) na przycisk „Zapisz się”,

5) kliknięcie linku potwierdzającego rejestrację zamieszczonego w przesłanej przez NAWA wiadomości elektronicznej o tytule „Prosimy o potwierdzenie subskrypcji”.

9. Administratorem danych osobowych jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (Polna 40, 00-635 Warszawa). Przetwarzanie odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w celu zapisania się do listy mailingowej prowadzonej przez NAWA. Podstawą przekazywania newslettera jest wyrażona przez Użytkownika zgoda na przesyłanie newslettera oraz podanie adresu e-mail w polu zapisu na newsletter. Przekazanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisania się na newsletter (odmowa oznacza brak możliwości otrzymywania newslettera).

10. Użytkownikowi przysługuje prawo:

* żądania dostępu do jej danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

* prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

* prawo cofnięcia zgody na otrzymywanie newslettera (w sposób opisany w pkt. 6 powyżej)

* prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 00-193 Warszawa),

* przenoszenia danych.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

11. NAWA zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

12. Zalecamy zapoznanie się z Polityką prywatności i plików cookies, dostępną na stronie internetowej pod adresem:

https://nawa.gov.pl/polityka-prywatnosci

Udostępnij