Kierownik Zespołu w Biurze Administracji Systemami IT - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.07.2024 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 12.08.2024 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

(budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Liczba wakatów: 1

Wymiar etatu: 1

Gotowość podjęcia pracy: wrzesień 2024 r.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Kierowanie pracami Zespołu IT;
  • Zarządzanie systemami wewnętrznymi Agencji: Enova, EZD, nVision zgodnie z zaleceniami producentów oraz wewnętrznymi procedurami;
  • Zarządzanie dostępami dla pracowników Agencji do systemów wewnętrznych Agencji;
  • Zarządzanie sprzętem IT zgodnie z zaleceniami producentów oraz wewnętrznymi procedurami;
  • Bieżąca kontrola stanu realizacji umów z dostawcami, w tym rozliczanie kosztów zakupu produktów i usług związanych z realizowanym obszarem zadań
  • Planowanie wydatków oraz przygotowanie dokumentacji przetargowej
  • Prowadzenie rejestrów wyposażenia teleinformatycznego (komputerów, laptopów, telefonów, monitorów itp.);
  • Inicjowanie zmian usprawniających działanie wspieranych systemów, testy i udział we wdrażaniu zmian w systemach informatycznych
  • Dokumentacja konfiguracji systemów IT, tworzenie wewnętrznych procedur oraz instrukcji dla użytkowników.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność komunikacji i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz powierzonego zespołu;
  • proaktywna postawa i chęć podnoszenia kompetencji;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika zespołu co najmniej 2 lata;
  • doświadczenie zawodowe w IT co najmniej 5 lat;
  • ogólna wiedza na temat architektury systemów teleinformatycznych oraz systemów komputerowych;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej;

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie pracy w administracji publicznej, zarządzaniu budżetem i  podstawowa wiedza o zasadach zamówień publicznych;
  • znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa;
  • znajomość architektury systemów teleinformatycznych;
  • znajomość architektury systemu Enova 365;
  • znajomość zagadnień administracji strukturami Active Directory, systemami serwerowymi Windows, Linux;
  • znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft: Azure, Entra, Office 365.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA