Nabór osób na stanowisko eksperta ds. graficznego opracowania materiałów edukacyjnych (Nr ref. PKP/2/2019) - NAWA

pasek.jpg

Termin przyjmowania zgłoszeń 19.06.2019r., data rozstrzygnięcia 28.06.2019r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Wymiar etatu: 3/4

Gotowość podjęcia pracy: 1 lipiec 2019

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: telepraca

Obowiązki:

  • tworzenie materiałów graficznych na potrzeby edukacyjno-informacyjnej obecności NAWA i realizowanych przez NAWA działań w tym: stoisk wystawienniczych, gadżetów,
  • skład publikacji, wydawnictw i newsletterów elektronicznych,
  • kreatywne wsparcie koordynacji portfela marek, spójności wizualnej (NAWA i Rady, Study, Go!Poland),
  • realizacja projektów graficznych przy wykorzystaniu szablonów (m.in. stron www, infografik, innych plików drukarskich),
  • przygotowywanie dedykowanych grafik dla komunikacji marek w SOCIAL MEDIA i Internecie,
  • obróbka cyfrowa zdjęć (na potrzeby Internetu i do druku).

Oczekiwania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym udokumentowane dorobkiem,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie składu publikacji o objętości powyżej 100 stron,
  • dobrze rozwinięte umiejętności graficzne m.in. znajomość kompozycji, typografii w drukach i Internecie,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie tworzenia ilustracji, plakatów
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych pakietu Adobe CS6 (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym zaawansowanych możliwości programów PowerPoint i Word) oraz programu CorelDRAW
  • doświadczenie w DTP (w m.in. tym doświadczenie w przygotowaniu plików do druku),
  • wysokie poczucie estetyki i samodzielność działania,
  • znajomość trendów w projektowaniu graficznym,
  • wysoki poziom kreatywności i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy tworzeniu publikacji naukowych.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • pracę w prestiżowej instytucji realizującej istotne cele społeczne,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie

następujących dokumentów:

  • CV w języku polskim wraz z numerem referencyjnym
  • portfolio zrealizowanych projektów
  • skan rekomendacji współpracy od co najmniej jednej instytucji publicznej

W temacie wiadomości mailowej prosimy o wpisanie numeru referencyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

  • w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez NAWA. Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA."

  •  w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA."

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB