pasek

Data przyjmowania zgłoszeń 01.11.10.2020 r.

Data rozstrzygnięcia 06.11.2020 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa (metro Politechnika)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Koordynacja i obsługa administracyjna programów zarządzanych przez Agencję finansowanych ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), w szczególności:
    • opracowywanie formularzy, dokumentacji i procedur do programów,
    • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania,
    • monitorowanie przebiegu realizacji umów podpisywanych przez Agencję z grantobiorcami, w tym weryfikacja dokumentacji zgłoszeniowej uczestników projektów, monitorowanie postępu rzeczowego i finansowego projektu, weryfikacja raportów,
    • doradztwo i szkolenia dla beneficjentów,
    • rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów,
    • obsługa procesu raportowania i współpracy z Instytucją Pośredniczącą PO WER,
    • koordynacja działań projektowych pomiędzy komórkami organizacyjnymi Agencji,
    • obsługa kontroli zewnętrznych koordynowanych programów,
    • wprowadzanie danych do systemów SL2014, SOWA.
  • organizacja i prowadzenie spotkań i szkoleń, w tym w formie zdalnej związanych z promowaniem oferty i zasadami programów,
  • współpraca przy promocji programów i upowszechnianiu rezultatów programów,
  • obsługa baz danych,
  • sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów,
  • wnioskowanie i proponowanie usprawnień w działaniu Agencji w zakresie programów dla instytucji,
  • wnioskowanie i opracowywanie merytoryczne nowych programów dla instytucji,
  • dostarczanie wiedzy eksperckiej do opracowań strategicznych w zakresie umiędzynarodowienia uczelni i jednostek naukowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich,
  • minimum trzyletnie doświadczenie administracyjno–organizacyjne w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w kontraktowaniu, wdrażaniu lub rozliczaniu projektów finansowanych ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim,
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywność, samodzielność i dyscyplina w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych,
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji,
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych,
  • umiejętność pracy samodzielnej pod presją czasu.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko, numer referencyjny ogłoszenia i oczekiwania finansowe

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.