pasek copy

Termin przyjmowania zgłoszeń: 15.07.2020 r

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.07.2020 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Gotowość podjęcia pracy: od zaraz

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udział w projektowaniu i implementacji systemu IT zarówno dla potrzeb wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • analiza procesów biznesowych NAWA w kontekście budowy systemu dla pracowników NAWA i użytkowników zewnętrznych
  • współudział w tworzeniu dokumentacji projektowych: map procesów, harmonogramów wdrożeń
  • wsparcie podczas wdrożeń oprogramowania oraz współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów i zgłaszania błędów
  • koordynacja i przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych systemu
  • analiza zgłaszanych błędów wykrytych podczas testów funkcjonalnych i ich raportowanie
  • administracja systemem (nadawanie uprawnień, konfiguracja systemu, wsparcie techniczne dla pracowników)
  • wsparcie techniczne dla wnioskodawców i pracowników, w tym organizacja szkoleń
  • wsparcie w przygotowaniu manuali systemowych dla ekspertów zewnętrznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS EXCEL
  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym
  • zdolności analityczne
  • kreatywność i zdolności szukania nowych rozwiązań

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość narzędzi JIRA
  • wiedza na temat architektury systemów komputerowych
  • znajomość notyfikacji UML/BPMN
  • doświadczenie w pracy z bazami danych
  • znajomość narzędzi ORBEON
  • doświadczenia w wykonywaniu testów manualnych, automatyzacji oraz dokumentowaniu wyników testów
  • doświadczenia w przygotowaniu scenariuszy i danych testowych
  • znajomość języków programowania JAVA, C ,C++

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  w centrum Warszawy – metro Politechnika
  • prywatną opiekę medyczną

W zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia kandydat będzie zatrudniony
na stanowisku starszego lub głównego informatyka-analityka

W temacie wiadomości mailowej prosimy o wpisanie numeru referencyjnego oraz oczekiwania finansowe

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

  • w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

  •  w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA