data przyjmowania zgłoszeń 24.11.2017, data rozstrzygnięcia 28.11.2017

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • opracowywanie procedur i instrukcji, we współpracy z pracownikami pionów merytorycznych
  • opisywanie procesów operacyjnych w Agencji, we współpracy z pracownikami pionów merytorycznych, ich późniejsze monitorowanie i optymalizacja
  • identyfikowanie ryzyk i zagrożeń występujących w związku z działalnością Agencji oraz opracowywanie sposobów reakcji na ryzyko
  • współpraca z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji w zakresie prowadzenia dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych
  • koordynacja procesów związanych z kontrolą zarządczą

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich lub inny równorzędny – preferowane kierunki w dziedzinach nauk ekonomicznych i społecznych
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętność pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji
  • umiejętność obsługi programów MS Office
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (minimalny poziom B1)

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w projektowaniu, monitorowaniu i optymalizacji procesów
  • doświadczenie w monitorowaniu i zarządzaniu ryzykiem

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.