pasek

Termin przyjmowania zgłoszeń: 27.09.2020r.,

Data rozstrzygnięcia: 09.10.2020r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • tworzenie długoterminowych planów merytorycznych dotyczących strategii mediów społecznościowych administrowanych przez NAWA (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter), koordynacja ich realizacji;
  • tworzenie treści na media społecznościowe oraz strony NAWA (w języku polskim i angielskim);
  • organizacja i koordynacja udziału NAWA oraz polskich uczelni w wirtualnych międzynarodowych targach i konferencjach oraz innych imprezach promujących naukę i szkolnictwo wyższe;
  • koordynacja oraz realizacja projektów promocyjno-informacyjnych;
  • udział w międzynarodowych targach i konferencjach oraz innych imprezach promujących naukę i szkolnictwo wyższe.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk społecznych;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii kampanii promocji szkolnictwa wyższego w instytucjach publicznych lub ośrodkach akademickich, znajomość struktury nauki polskiej oraz organizacji związanych z międzynarodowym rynkiem szkolnictwa wyższego;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
  • znajomość drugiego języka obcego (innego niż język angielski) na poziomie B1;
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, kreatywność;
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych;
  • doświadczenie w tworzeniu artykułów, treści na strony internetowe oraz media społecznościowe w języku angielskim oraz polski
  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych, w tym w międzynarodowych konferencjach, webinariach, prezentacjach
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego oraz CMS Drupal, Joomla będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia i oczekiwania finansowe

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB