Data przyjmowania zgłoszeń: 25.11.2018r., data rozstrzygnięcia: 12.12.2018r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: cały

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • organizacja i realizacja programów promujących język polski realizowanych przez NAWA
  • koordynowanie programów, których celem jest zwiększenie znajomości języka polskiego wśród obcokrajowców
  • opracowywanie dokumentów niezbędnych do ogłoszenia programów i konkursów oraz systemu oceny wniosków

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich (preferowane kierunki humanistyczne)
  • znajomość tematyki związanej z edukacją językową i nauczaniem języka polskiego jako obcego
  • doświadczenie w pracy związanej z nauczaniem i promocją języka polskiego jako obcego
  • znajomość języków obcych: angielskiego na poziomie B2
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji, kreatywność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będą:

  • studia lub praca za granicą
  • doświadczenie w pracy jako lektor języków obcych

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

    Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB