Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Przygotowanie oraz realizacja programu stypendialnego im. S. Banacha, w szczególności:
    • opracowywanie dokumentów i formularzy niezbędnych do realizacji programu, procedur i zasad obowiązujących w programie (m.in. regulamin, ogłoszenie o naborze, pisma przewodnie, decyzje, umowy, raporty);
    • przygotowanie oraz testowanie formularzy w systemie teleinformatycznym, niezbędnych do uruchomienia i prowadzenia naboru oraz bieżącej obsługi programu;
    • praca z informatycznymi systemami obsługi naboru, systemami finansowymi, ewidencji dokumentacji itp. oraz współpraca z osobami współodpowiedzialnymi za ich obsługę i funkcjonowanie;
  • Realizacja pełnej procedury obsługi wniosków/wnioskodawców/beneficjentów programu stypendialnego im. S. Banacha, w szczególności:
    • ocena formalna złożonych w programie wniosków;
    • przygotowywanie danych, analiz i raportów związanych z programem;
    • monitorowanie realizacji programu, w ramach zaplanowanego harmonogramu;
    • bieżący kontakt z wnioskodawcami/beneficjentami;
    • prowadzenie spraw beneficjentów programu oraz realizowanych przez nich projektów;
    • przygotowanie prac zespołu oceniającego oraz współpraca z ekspertami;
    • weryfikacja raportów beneficjentów;
    • prezentowanie programu i działań z nim związanych w trakcie spotkań informacyjnych z interesariuszami oraz w trakcie spotkań, konferencji itp.;
    • inicjowanie i prowadzenie zadań promocyjnych oraz wydawniczych związanych z realizacją programu (koncepcja, przygotowanie opisu, itp.) we współpracy z innymi Biurami;
    • nadzór nad stroną internetową NAWA w zakresie realizowanych na stanowisku działań;
    • współpraca z innymi Biurami w zakresie realizowanych na stanowisku działań;
  • Wsparcie Biura programów dla studentów w realizacji innych programów, zadań, działań międzyprogramowych, organizacji wydarzeń itp.;
  • Udział w innych przedsięwzięciach i zadaniach realizowanych przez NAWA;

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich,
  • doświadczenie administracyjno – organizacyjne w pracy w administracji (preferowane instytucje związane ze szkolnictwem wyższym i nauką),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywności, samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych,
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji,
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych, szczególnie języka rosyjskiego,
  • znajomość zagadnień z dziedziny internacjonalizacji szkolnictwa wyższego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • dogodną lokalizację miejsca pracy - Metro Politechnika

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA