pasek

Data przyjmowania zgłoszeń: do 20.02.2022

Data rozstrzygnięcia: do 28.02.2022

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Kogo szukamy?

Jesteś osobą, którą cechuje dociekliwość, chęć eksperymentowania z różnymi metodami analitycznymi oraz umiejętność wyciągania wniosków?

Skutecznie komunikujesz się, przekazujesz i prezentujesz swoje wnioski, aby ułatwiać zrozumienie danego zagadnienia pozostałej części zespołu?

Jeśli spełniasz część z powyższych kryteriów, jeśli czujesz się analitykiem z „krwi i kości” aplikuj.

Stosujemy Manifest Agile  – „ ludzie i interakcje ponad procesy i narzędzia”

Twoje zadania

  • mapowanie procesów na funkcjonalności systemów IT, formułowanie wymagań funkcjonalnych, niefunkcjonalnych oraz kryteriów akceptacji;
  • uzgadnianie funkcjonalności z użytkownikami systemów IT oraz definiowanie zadań do wykonania w ramach implementacji oczekiwanych funkcjonalności;
  • koordynacja i przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych systemu;
  • wsparcie techniczne dla wnioskodawców i pracowników, w tym organizacja szkoleń.

Nasze oczekiwania:

  • samodzielność oraz proaktywna postawa;
  • chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • ogólna wiedza na temat architektury i specyfiki działania systemów webowych;
  • dobra znajomość MS OFFICE;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym;
  • zdolności analityczne.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence;
  • ukończone studia wyższe (mile widziane kierunki ścisłe);
  • ogólna znajomość technologii SOAP, REST API;
  • ukończone studia wyższe (mile widziany kierunek informatyka);
  • znajomość notacji UML lub BPMN;
  • doświadczenie pracy w środowisku agile  np. SCRUM;
  • udokumentowane doświadczenie na wybranym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę z ekspertami, którzy chętnie podzielą się wiedzą;
  • Dostosowaną do stanowiska ścieżkę rozwoju;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB