Data przyjmowania zgłoszeń: do 01.03.2022

Data rozstrzygnięcia: do 08.03.2022

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa na zastępstwo

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Najważniejsze zadania na stanowisku Młodszego Specjalisty/Specjalisty:

  1. obsługa administracyjno-finansowa studenckich programów stypendialnych, w szczególności:
  • udział w opracowywaniu procedur, formularzy i dokumentacji do programów,
  • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna; współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania i raportowania;
  • kontakt z wnioskodawcami i stypendystami, rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez stypendystów;
  • przygotowywanie decyzji oraz umów finansowych/aneksów ze stypendystami programów oraz z podmiotami i ekspertami w ramach realizacji programu, monitorowanie przebiegu realizacji tych umów;
  • weryfikacja raportów stypendystów i uczelni;
  1. obsługa sprawozdawcza programów i bieżący monitoring realizacji programów;
  2. obsługa baz danych i systemów teleinformatycznych Agencji.

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub bycia studentem ostatniego roku studiów);
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym;
  • umiejętności pracy w zespole i wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych;
  • dokładności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce;
  • doświadczenie w obsłudze studentów, programów mobilności studenckiej, realizacji projektów instytucjonalnych lub pracy w administracji;
  • doświadczenie w obsłudze cudzoziemców;
  • znajomość języków obcych;
  • doświadczenie w pracy w systemie EZD lub ENOVA.

Oferujemy:

  • pracę z ekspertami, którzy chętnie podzielą się wiedzą;
  • dostosowaną do stanowiska ścieżkę rozwoju;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB