Nabór na stanowisko głównego specjalisty ds. komunikacji zewnętrznej w pionie komunikacji i promocji (Nr ref. PKP/2/2017)

Data przyjmowania zgłoszeń 11.10.2017 r., Data rozstrzygnięcia 17.10.2017 r.

Organizator:Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • tworzenie planu komunikacji zewnętrznej i promocji działań NAWA oraz polskich uczelni i jednostek naukowych
  • tworzenie koncepcji i koordynacja udziału polskich naukowców w sesjach naukowych towarzyszących międzynarodowym targom edukacyjnym i konferencjom
  • udział w międzynarodowych targach i konferencjach oraz innych imprezach promujących naukę i szkolnictwo wyższe
  • prowadzenie działań informacyjnych i popularyzatorskich wobec rezultatów zrealizowanych przez NAWA zadań i upowszechniających informacje o działalności NAWA
  • organizowanie konferencji i wydarzeń promocyjnych dot. szkolnictwa wyższego, nauki
  • tworzenie tekstów na potrzeby druków informacyjnych oraz strony internetowej i mediów społecznościowych NAWA

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych lub społecznych
  • udokumentowane doświadczenie dziennikarskie – tworzenie tekstów, prowadzenie wywiadów, doświadczenie z mediami elektronicznymi i radiowymi
  • minimum roczne doświadczenie w koordynowaniu i tworzeniu portalu internetowego lub profilu mediów społecznościowych w dziedzinie współpracy międzynarodowej, popularyzacji nauki lub wyników badań naukowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, kreatywność
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych
  • umiejętność pracy samodzielnej pod presją czasu

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.).”