data przyjmowania zgłoszeń: 6.11.2017r., data rozstrzygnięcia: 19.12.2017r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: cały

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • organizacja i realizacja programów promujących język polski realizowanych przez NAWA celem budowania pozytywnego wizerunku języka polskiego w świecie
  • koordynowanie programów, których celem jest zwiększenie znajomości języka polskiego wśród obcokrajowców
  • opracowywanie dokumentów niezbędnych do ogłoszenia programów i konkursów oraz systemu oceny wniosków

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich (preferowane kierunki humanistyczne)
  • minimum pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji merytorycznej, finansowej i kontrolnej projektów
  • doświadczenie w promocji i marketingu projektów
  • znajomość języków obcych: angielskiego na poziomie min. B2, drugiego na poziomie min. B1
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji, kreatywność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będą:

  • studia lub praca za granicą
  • doświadczenie w pracy jako lektor języków obcych

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie przy
ul. Ogrodowej 28/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.