Data przyjmowania zgłoszeń: do 23.05.2021r.

Data rozstrzygnięcia: 31.05.2021r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Gotowość podjęcia pracy:  czerwiec 2021

Najważniejsze zadania na stanowisku Starszego Specjalisty:

  • obsługa administracyjno-finansowa studenckich programów stypendialnych Agencji, w  szczególności:                                   - opracowywanie procedur, formularzy i dokumentacji do programów;                                                                                                       - obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy            ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania i raportowania;                                                                                         - kontakt z wnioskodawcami, rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez stypendystów;                                                                       - przygotowywanie umów finansowych/aneksów ze stypendystami programów oraz z podmiotami i ekspertami                w ramach realizacji programu, monitorowanie przebiegu realizacji tych umów;                                                                                   - weryfikacja raportów stypendystów;
  • obsługa sprawozdawcza programów, w szczególności sporządzanie raportów merytorycznych;
  • obsługa baz danych i systemów teleinformatycznych Agencji.

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • doświadczenie w obsłudze studentów, programów mobilności studenckiej lub pracy w administracji;
  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych lub społecznych;
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce;
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (min. poziom B2);
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym;
  • dyspozycyjność do uczestnictwa w sporadycznych wyjazdach służbowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka rosyjskiego;
  • znajomość innych języków obcych;
  • doświadczenie w obsłudze cudzoziemców;
  • doświadczenie w pracy w systemie EZD lub ENOVA.

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • kontakt z przedstawicielami środowiska akademickiego;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia, kursy językowe);
  • wspierającą atmosferę pracy;
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko, numer referencyjny ogłoszenia i oczekiwania finansowe

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez NAWA. Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA."

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA."

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.