Nabór na stanowisko starszego specjalisty w pionie programów dla studentów (Nr ref. PPS/1/2018) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 6.04.2018 r., data rozstrzygnięcia 20.04.2018 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjno-finansowa studenckich stypendialnych programów mobilnościowych zarządzanych przez Agencję, w szczególności:
    • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania, raportowania
    • współpraca przy opracowywaniu formularzy, dokumentacji i procedur do programów
    • monitorowanie przebiegu realizacji umów podpisywanych przez Agencję z grantobiorcami,
    • rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów,
  • obsługa baz danych,
  • sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów,
  • wnioskowanie i proponowanie usprawnień w działaniu Agencji w zakresie programów dla studentów,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich,
  • minimum czteroletnie doświadczenie administracyjno – organizacyjne w pracy w administracji (preferowane instytucje związane ze szkolnictwem wyższym i nauką),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywności, samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych,
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji,
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych
  • doświadczenie w aplikowaniu o granty i rozliczanie ich
  • znajomość zagadnień z dziedziny internacjonalizacji szkolnictwa wyższego

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie przy
ul. Polnej 40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.