Data przyjmowania zgłoszeń 10.06.2018 r., data rozstrzygnięcia 22.06.2018 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjno-finansowa studenckich stypendialnych programów mobilnościowych zarządzanych przez Agencję, w szczególności:
    • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania, raportowania
    • współpraca przy opracowywaniu formularzy, dokumentacji i procedur do programów
    • monitorowanie przebiegu realizacji umów podpisywanych przez Agencję z grantobiorcami,
    • rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów,
    • organizacja i obługa logistyczna procesu oceny merytorycznej
  • obsługa baz danych,
  • sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów,
  • wnioskowanie i proponowanie usprawnień w działaniu Agencji w zakresie programów dla studentów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich,
  • minimum czteroletnie doświadczenie administracyjno – organizacyjne w pracy w administracji (preferowane instytucje związane ze szkolnictwem wyższym i nauką)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywności, samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych,
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji,
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych, szczególnie języka rosyjskiego
  • znajomość zagadnień z dziedziny internacjonalizacji szkolnictwa wyższego

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB