pasek

Data przyjmowania zgłoszeń: 22.11.2020 r.,

Data rozstrzygnięcia: 23.12.2020 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • opracowanie i wdrożenie procedur dotyczących systemu kontroli w odniesieniu do beneficjentów programów NAWA, w tym instrukcji technicznych, formularzy kontroli, systemu informatycznego do obsługi procesu,
  • opracowanie dokumentacji, założeń, koncepcji i optymalizacji sposobu przeprowadzania kontroli wśród beneficjentów NAWA,
  • koordynacja systemu przeprowadzenia kontroli w siedzibie podmiotów realizujących projekty finansowane przez NAWA,
  • przeprowadzenie analizy ryzyka w poszczególnych programach, pod kątem doboru projektów objętych kontrolą w zależności od jej typu, rodzaju i zakresu,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Agencji w zakresie realizacji kontroli beneficjentów,
  • weryfikacja dokumentacji źródłowej kontrolowanych projektów finansowanych wraz z przygotowaniem informacji pokontrolnych oraz wydawanie zaleceń pokontrolnych w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości/uchybień,
  • wsparcie procesów kontroli wewnętrznych przeprowadzanych w NAWA,
  • koordynowanie spraw związanych z obsługą sprawozdań z kontroli i audytów zewnętrznych projektów,
  • prowadzenie niezbędnych rejestrów, przechowywanie dokumentacji oraz realizowanie innych zadań o charakterze organizacyjnym w zakresie działalności.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane administracyjne, prawnicze lub ekonomiczne),
  • ogólna znajomość przepisów regulujących działalność Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej,
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, kontroli w administracji rządowej, KPA, ustawy PZP,
  • umiejętność stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów prawa,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kontrola, audyt),
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającej komunikację oraz analizę dokumentów,
  • dyspozycyjność czasowa i gotowość na krótkie podróże służbowe 2-3 dniowe,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętności komunikowania się z klientami z różnych poziomów organizacji,
  • skrupulatności, samodzielności, terminowości,
  • nienagannej postawy etycznej.

 Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką,
  • wiedza z zakresu systemów informatycznych wspierających realizację kontroli beneficjentów,
  • umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
  • miłą atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia i oczekiwania finansowe

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB