Data przyjmowania zgłoszeń 15.08.2022r. Data rozstrzygnięcia 31.08.2022r.

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie informacji o zagranicznych dyplomach;
  • udzielanie informacji dot. zasad uznawania w Polsce zagranicznych dokumentów;
  • udzielanie informacji o polskim systemie edukacji i statusie polskich szkół wyższych;
  • przygotowywanie materiałów nt. uznawalności wykształcenia (w jęz. polskim i angielskim) m.in. do umieszczenia na stronie internetowej NAWA;
  • udział w organizacji seminariów/webinariów poświęconych uznawalności wykształcenia;
  • udział w realizacji projektów międzynarodowych dot. uznawalności wykształcenia.

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy biurowej lub administracyjnej;
  • mile widziane doświadczenie w pracy, w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym lub w obsłudze cudzoziemców;
  • biegłej znajomości języka polskiego (C1)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją w j. anielskim (min. B2);
  • komunikatywna znajomość języka bliskowschodniego będzie dodatkowym atutem;
  • dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych, w tym zagranicznych;
  • biegłej znajomości programów pakietu Microsoft Office;
  • kreatywności, samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych;
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji;
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA