Data przyjmowania zgłoszeń 25.11.2021      Data rozstrzygnięcia 30.11.2021

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Gotowość podjęcia pracy: 03.01.2022

Obowiązki:

  • prowadzenie działań promocyjnych, w tym przygotowywanie i zamieszczanie tekstów na polskim portalu EURAXESS w wersji polskiej i angielskiej https://www.euraxess.pl/ oraz mediach społecznościowych, przygotowywanie materiałów promocyjnych i udział w krajowych i zagranicznych konferencjach, szkoleniach i spotkaniach;
  • udzielanie wsparcia naukowcom przyjeżdżającym do Polski i wyjeżdżającym za granicę, między innymi dotyczącego legalizacji pobytu, podatków czy ubezpieczeń;
  • prowadzenie działalności konsultacyjnej w zakresie przygotowywania i realizacji projektów;
  • analizowanie polskich i europejskich dokumentów związanych z mobilnością międzynarodową i rozwojem kariery naukowców;
  • współpraca z partnerami i instytucjami krajowymi i zagranicznymi (m.in. ministerstwa, instytucje sektora badawczo-rozwojowego, Komisja Europejska, urzędy wojewódzkie, ZUS, NFZ) oraz zagranicznymi członkami sieci EURAXESS.).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1;
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy w instytucji publicznej;
  • min. dwuletnie doświadczenie w doradztwie związanym z przyjmowaniem zagranicznych naukowców
  • doświadczenie w tworzeniu tekstów, artykułów informacyjnych;
  • doświadczenie w obsłudze stron/portali internetowych;
  • znajomość programów Unii Europejskiej w zakresie badań i innowacji
  • doświadczenie w organizacji i  prowadzeniu szkoleń w zakresie przygotowywania projektów
  • doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektów, zwłaszcza finansowanych przez Komisję Europejską;
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze sieci Euraxess oraz znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, szkolenia,
  • wspierającą atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB