Kalendarium targów NAWA promujących polskie uczelnie za granicą na rok 2022 - NAWA

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Miło nam zaprezentować Państwu kalendarium targów na pierwszy i drugi kwartał roku 2022. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w najbliższych miesiącach planujemy zorganizować targi w formule online. Wyjątkiem są targi podczas Expo w Dubaju, które odbędzie się w lutym 2022 (rejestracja na to wydarzenie została już zamknięta).

Rejestracja na targi, które odbywają się w lutym zostanie uruchomiona 24 stycznia 2022 roku (aktualizacja), o kolejnych terminach rejestracji będziemy informowali na stronie NAWA oraz w naszych mediach społecznościowych. NAWA planuje również swój udział w konferencji NAFSA 2022 – rejestracja na polskie stoisko zostanie uruchomiona 1 marca 2022 roku. Szczegółowe informacje wraz z rejestracją znajdują się na stronie: https://nawa.gov.pl/promocja-i-targi/targi

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach!

Share