Spotkanie z NAWA z okazji Długiej Nocy Nauki w Berlinie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W najbliższą sobotę 15 czerwca w Berlinie odbędzie się Długa Noc Nauki. To cieszące się dużą popularnością wydarzenie, podczas którego instytucje naukowe w największych niemieckich miastach zostają otwarte dla zwiedzających. Co roku w wydarzeniu bierze udział ponad 70 berlińskich instytucji naukowych, a dorośli i dzieci mają okazję zapoznać się z naukami ścisłymi w formie eksperymentów, wykładów czy warsztatów.

W piątek 14 czerwca Instytut Polski w Berlinie oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego organizują z tej okazji warsztat dotyczący polsko-niemieckiej współpracy akademickiej Supporting German-Polish cooperation in science and higher education. W programie wydarzenia znajdzie się m.in. spotkanie z przedstawicielami NAWA zatytułowane Opportunities for international scientific cooperation within the programmes of the Polish National Agency for Academic Exchange, podczas którego przedstawiciele Pionu Programów dla Naukowców oraz Pionu Programów dla Instytucji przedstawią możliwości związane z finansowaniem wspólpracy naukowej i instytucjonalnej w ramach programów Agencji. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj

Zapraszamy do uczestnictwa: 14 czerwca w godzinach 10:00-14:30, Polnisches Institut, Burgstr. 27, 10178 Berlin. Rejestracja odbywa się poprzez przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij