Nabór na ekspertów do programów NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy do współpracy ekspertów reprezentujących różne obszary badawcze oraz posiadających doświadczenie w realizacji i ocenie projektów badawczych, edukacyjnych i promocyjnych z zakresu nauki i szkolnictwa wyższego.

Realizując swoje zadania, NAWA działa w sposób transparentny i oparty na zasadach konkurencyjności. Aby zapewnić wysoką jakość oceny wniosków i dokonać wyboru najlepszych spośród zgłoszonych aplikacji, chcemy zaprosić do współpracy ekspertów reprezentujących różne obszary badawcze oraz posiadających doświadczenie w realizacji i ocenie projektów badawczych, edukacyjnych i promocyjnych z zakresu nauki i szkolnictwa wyższego. Cenne będzie także doświadczenie związane z zarządzaniem w sferze szkolnictwa wyższego czy nauki, a także we współpracy międzynarodowej.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych współpracą z NAWA w charakterze ekspertów w ogłoszonych i przygotowywanych przez NAWA programach, zapraszamy do rejestrowania się w naszej bazie. Wymagania dla poszczególnych grup ekspertów określono w zał. ogłoszeniu o naborze kandydatów na ekspertów. W zarządzeniu Dyrektora NAWA w sprawie ekspertów zewnętrznych NAWA określono natomiast zasady współpracy z poszczególnymi grupami ekspertów, a także wysokość wynagrodzeń za realizacje zadań na rzecz Agencji.

Liczymy, że dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami zarówno z kraju, jak i z zagranicy, wsparcie finansowe NAWA trafi do najlepszych instytucji, studentów, doktorantów i naukowców.

Zapraszamy Państwa do współpracy na rzecz umiędzynarodowienia uczelni i instytucji naukowych oraz do współtworzenia systemu eksperckiego najwyższej jakości.

Ogłoszenie o naborze: pdfNabor-ekspertow-ogloszenie.pdf389 KB

Wszystkich z Państwa zainteresowanych współpracą z NAWA w charakterze ekspertów w ogłoszonych i przygotowywanych przez NAWA programach, zapraszamy do rejestrowania się w naszej bazie: www.programs.nawa.gov.pl/login 

Załącznik numer 1 do ogłoszenia - Zarządzenie w sprawie ekspertów: pdfZarzadzenie-w-sprawie-ekspertow-zewnetrznych-NAWA.pdf5.23 MB

Załącznik numer 2 do ogłoszenia Lista OECD: pdfLista-OECD-PL.docx.pdf384.09 KB

In English:

pdfOrder-on-the-external-experts-of-NAWA.pdf553.01 KB

pdfAnnex-1-to-the-order-on-the-external-experts-of-NAWA.pdf342.92 KB

Udostępnij

Menu