Zapraszamy na EIT Awareness Day! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz  Europejski Instytut Innowacji  i Technologii (EIT) w Budapeszcie zapraszają na EIT Awareness Day” w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 25 września 2018 r. w Ministerstwie Przedsiębiorczości 
i Technologii (Sala Pod Kopułą), Plac Trzech Krzyży 3/5, Warszawa. Wstęp bezpłatny. Wymagana jest rejestracja poprzez stronę www.kpk.gov.pl. Link do rejestracji: http://www.kpk.gov.pl/?event=eit-awareness-day

Podczas konferencji przedstawiona zostanie bieżąca działalność EIT w Polsce i w Europie. Poznacie Państwo również możliwości współpracy pomiędzy  podmiotami zarówno z Polski, jak i Europy w obszarze badań, biznesu i edukacji.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich przedstawicieli reprezentujących przemysł, naukę oraz edukację. Wydarzenie będzie okazją do spotkań z przedstawicielami sześciu działających innowacyjnych wspólnot EIT oraz dyskusji. Spotkanie ma charakter cykliczny. EIT odwiedza poszczególne kraje Unii Europejskiej, celem promocji tzw. Wspólnot Wiedzy i Innowacji (Knowledge and Innovation Communities), innych działań (EIT RIS3) oraz popularyzacji modelu innowacji.

Udział w konferencji w Warszawie zapowiedzieli:

  • Piotr Dardziński – sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego;
  • Martin Kern – dyrektor EIT;
  • Beatrice Boots, dyrektor EU STEAM Coalition
  • Zygmunt Krasiński, dyrektor KPK PB UE.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,  Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Link do agendy: http://www.kpk.gov.pl/wp-content/uploads/2018/08/EIT-Awareness-Day-_Poland_Agenda-1.pdf

Zapraszamy do rejestracji.

Całość wydarzenia będzie odbywać się w języku angielskim.

Udostępnij

Menu