Trwają zapisy na spotkanie Direct to Recognition - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA zaprasza wszystkich pracowników uczelni oraz jednostek naukowych odpowiedzialnych za obszar uznawalności wykształcenia na spotkanie Direct to Recognition. W trakcie wydarzenia Charlotte Fletcher z UK NARIC oraz Melanie Gottlieb z American Association of Collegiate Registrars and Admissions Officers zaprezentują systemy szkolnictwa średniego Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Z Letizią Brambilla Pisoni, reprezentującą Centro Informazioni Mobilità Equivalenze Accademiche (CIMEA), uczestnicy będą mogli porozmawiać o weryfikacji dokumentów o wykształceniu oraz dokumentach niepodlegających uznaniu. Udzielimy Państwu również szczegółowych informacji na temat zmian w przepisach dotyczących uznawalności wykształcenia uzyskanego za granicą.

Prezentacje naszych Gości z Wielkiej Brytanii, USA i Włoch będą prowadzone w języku angielskim, zaś w języku polskim – prezentacja dotycząca zmian w przepisach o uznawalności wykształcenia. Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę powyższych informacji przy rejestracji na spotkanie – prezentacje nie będą tłumaczone.

Rejestracja na wydarzenie oraz szczegółowy program znajdują się tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Pionem Uznawalności Wykształcenia i Uwierzytelniania Dokumentów.

 

pasek

Udostępnij

Menu