Zapraszamy na Dni Otwarte NAWA 14 oraz 29 listopada - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W związku z trwającym naborem wniosków o udział w programach STER – Stypendia doktorskie dla cudzoziemców oraz International Alumni zapraszamy na Spotkania informacyjne w ramach Dni Otwartych NAWA. Będą one poświęcone zagadnieniom dotyczącym wyżej wymienionych programów.

Spotkania odbędą się 14 oraz 29 listopada w Warszawie. Informacja o miejscu spotkania (Warszawa) zostanie przesłana uczestnikom w mailowym potwierdzeniu udziału w wydarzeniu. Szczegółowy program spotkań znajduje się tutaj.

Rejestracja odbywa się poprzez formularze on-line:

Dzień Otwarty NAWA 14.11.2018

Dzień Otwarty NAWA 29.11.2018

Uwaga:  Decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy zapisy do wyczerpania miejsc. 

NAWA nie pokrywa kosztów przyjazdu na spotkanie ani kosztów zakwaterowania. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z Państwa udziałem w wydarzeniu prosimy kontaktować się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udostępnij

Menu