Marie Royce gościem kolejnej edycji Direct to Internationalization - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA z przyjemnością informuje, że gościem honorowym kolejnego spotkania z cyklu Direct to Internationalization w marcu pod tytułem How to attract American students to Polish universities? będzie Marie Royce. Amerykańska bizneswoman i pedagog jest obecnie Asystentem Sekretarza Stanu ds. Edukacji i Kultury.

Marie Royce była m.in. pracownikiem California State Polytechnic University, ale jej kariera skupiła się głównie wokół sektora prywatnego. Przez ponad 30 lat Royce zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w hotelach oraz tworząc i uruchamiając start-upy i nowe inicjatywy. Była tzw. kluczowym partnerem biznesowym w 80 krajach. Jako były pedagog i pełnoetatowa profesor uniwersytetu, zajmowała się także koordynacją międzynarodowego programu grantowego. W 2013 roku American Women for International Understanding (AWIU) przyznało jej nagrodę Internationalism Award. Została także wyróżniona Distinguished Alumni Award przez California State Polytechnic University w Pomonie.

NAWA zaprasza serdecznie do udziału wszystkie zainteresowane tematyką kolejnego spotkania osoby. Już 7 marca w Warszawie uczestnicy dowiedzą się miedzy innymi o współpracy polsko-amerykańskiej w obszarze nauki i szkolnictwa wyższego, oraz o narzędziach i możliwościach, jakie oferuje NAWA oraz Komisja Fulbrighta, aby tę współpracę rozwijać. Konferencja jest organizowana przez NAWA oraz Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja on-line dostepna tutaj.

 

Udostępnij

Menu