Polska w Programach Ramowych UE – zaproszenie na konferencję - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają na Konferencję „20 lat Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE. Horyzont 2020 – nowe otwarcie”, która odbędzie się w dniu 7 czerwca 2018 r. w Warszawie.

Jubileusz 20-lecia działania Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE oraz 20. rocznica uczestnictwa Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji Unii Europejskiej to doskonałe okoliczności organizacji wydarzenia. Konferencja adresowana jest do przedstawicieli uczelni, instytucji naukowych, przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz administracji publicznej, którzy będą mieć okazję wysłuchać podsumowania dotychczasowej aktywnościi Polski w Programach Ramowych UE. Głównym celem organizatorów jest podjęcie strategicznej dyskusji, na temat wykorzystania nowych możliwości dla zwiększenia uczestnictwa Polski w Horyzoncie 2020 w latach 2018-2020, a także przygotowania do aktywnego udziału w 9. Programie Ramowym UE. Konferencji towarzyszyć będzie Gala wręczenia Nagród Kryształowej Brukselki 2018, przyznawanych za wybitne osiągnięcia w programach ramowych UE na przestrzeni ostatnich 20 lat, która odbędzie się w dniu poprzedzającym – 6 czerwca.

Szczegółowy program oraz rejestracja dostępne na stronie wydarzenia.

Zapraszamy do uczestnictwa!

 

kpk logo poziom

 

file

Udostępnij