Szansa na promocję polskich uczelni w Japonii - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ambasada RP w Japonii weźmie udział w targach edukacyjnych EHEF (European Higher Education Fair) w Tokio w dniu 19 listopada br.

Ambasada RP w Tokio planuje przygotowanie własnego stanowiska, na którym prezentowana będzie oferta polskich uczelni dla zagranicznych studentów jak i programy stypendialne polskiego rządu oraz polskich instytucji badawczych i naukowych. Głównym organizatorem targów EHEF, które odbędą się po raz ósmy, jest Delegatura UE w Tokio i tradycyjnie stoiska na niej posiadają wszystkie zainteresowane promocją kraje członkowskie UE.

W związku z powyższym istnieje możliwość przesłania do 31 października 2022 r. materiałów promocyjnych w języku angielskim i/lub japońskim. Materiały prezentowane będą podczas targów przez pracownika placówki oraz dystrybuowane wśród studentów zainteresowanych studiami w Polsce. Materiały prosimy przesyłać na adres: Ambasada RP w Tokio, Japonia, Tokio, 2-13-5 Mita, Meguro-ku, 153-0062 z dopiskiem: „Targi wyższych uczelni EHEF 2022”. Ilość materiałów, które można przekazać jest dowolna. Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii, prognozowana w tym roku liczba uczestników wyniesie ok. 500 - 1000 osób.

W przypadku niewykorzystania wszystkich materiałów promocyjnych podczas targów EHEF,  Ambasada spożytkuje je podczas innych wydarzeń promocyjnych (m.in. tych organizowanych przez Japan Student Services Organization  - JASSO) oraz na stoisku Ambasady RP w Tokio podczas Festiwalu Polskiego zaplanowanego na maj 2023 roku.

Kontakt do Ambasady RP w Japonii znajduje się TUTAJ

Japonia collage v3

Udostępnij