Przedłużenie naboru na Targi Uczelni w Nowym Jorku! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Po ogłoszeniu naboru na Targi Uczelni w Nowym Jorku, Biuro Komunikacji i Promocji NAWA otrzymało szereg zapytań dotyczących tego wydarzenia. W odpowiedzi na te pytania postanowiliśmy dostosować harmonogram wydarzenia do potrzeb uczelni zainteresowanych promocją w Nowym Jorku, jednocześnie otwierając dodatkową rejestrację.

Dnia 22 października (sobota) targi zostaną otwarte dla wszystkich uczelni. Wydarzenie rozpocznie się w godzinach popołudniowych ze względu na poranne zajęcia uczniów w polskich szkołach. Planujemy rozpocząć około godziny 15.00 i zakończyć około 20.00. Natomiast 23 października (niedziela) targi zostaną będą otwarte w godzinach od 10.00 do 20.00.

Koszty związane z delegacją pracowników (przelot, wiza, zakwaterowanie, diety, koszty transportu lokalnego oraz przygotowania materiałów promocyjnych) leżą po stronie uczelni. Ze względu na możliwe opóźnienia w ruchu lotniczym, kontrole paszportowo wizową przy wjeździe do USA oraz czas dojazdu z lotnisk, zalecamy, aby delegacje przybyły do Nowego Jorku 21 października (piątek).

Wydarzenie jest dwujęzyczne czyli osoby biorące w nim udział powinny płynnie posługiwać się językiem polskim i angielskim. Materiały promocyjne powinny być przygotowane w obu językach.

Rejestracja uczelni zakończona zostanie 26 września o godzinie 15.00.

Szczegóły wymogów zostaną przedstawione na spotkaniu online w dniu 28 września o godzinie 11.00. Link do spotkania zostanie przesłany na podany w formularzu adres mailowy przed spotkaniem.

Zarejestruj się tutaj

 

Przypominamy:

Zgodnie ze swoimi celami statutowymi, Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej podejmuje działania na rzecz popularyzacji oferty polskich uczelni także wśród przedstawicieli Polonii.  Zapraszamy do udziału w Targach Polskich Uczelni, które odbędą się w dniach 22 października (sobota) oraz 23 października (niedziela) w Nowym Jorku. Wydarzenie będzie promowane wśród uczniów polskich szkół w stanach Nowy Jork, New Jersey, Connecticut oraz Pensylwania. Organizacja wydarzenia jest możliwa dzięki współpracy z Centralą Polskich Szkół Dokształcających oraz Konsulatem RP.

To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Nowym Jorku od czasu wznowienia regularnych połączeń lotniczych między Europą a USA. Zapraszamy do udziału wszystkie polskie uczelnie, które chcą pozyskać studentów polonijnych. W czasie targów każda z uczelni będzie miała okazję do prezentowania kierunków studiów prowadzonych w języku polskim oraz angielskim a także prezentacji swoich działań w postaci wirtualnego zwiedzania.

Uczelnie, które zgłaszają się do udziału w wydarzeniu, potwierdzają gotowość do przygotowania:

- oferty studiów w języku polskim i angielskim

- sesji wirtualnego zwiedzania uczelni (prezentacja w jednej z sal Konsulatu)

- sesji pytań na żywo do jednego ze studentów uczelni (połączenie online lub udział studenta w delegacji).

Udostępnij