Targi i konferencja APAIE-Targi - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Targi i konferencja APAIE

Targi i konferencja APAIE

Targi i konferencja APAIE

Zapraszamy do udziały w prestiżowych targach i konferencji APAIE (Asia-Pacific Assosiation for International Education), która odbędzie się w dniach 25-29 marca 2018 roku w Singapurze. Zainteresowane uczelnie i instytucje będą mogły zaprezentować swoją ofertę na polskim stoisku zorganizowanym przez NAWA.

O konferencji

APAIE jest najwiekszą organizacją edukacyjną aktywnie działającą w regionie Azji i Pacyfiku. Doroczne konferencje APAIE gromadzą tysiące uczestników z całego świata, w tym ponad 200 wystawców, którzy mogą zaprezentować swoją ofertę podczas wydarzenia. W konferencji wezmą udział eksperci w dziedzinie szkolnictwa wyższego z Azji, Europy, Australii i obu Ameryk. Uczestnicy będą mieli szansę na wymianę doświadczeń, spotkania z instytucjami szkolnictwa wyższego z całego świata, a także okazję do nawiązania współpracy. Więcej informacji o organizacji oraz wydarzeniu znajduje się na stronie APAIE: www.apaie2018.org/about-apaie Polskie szkolnictwo wyższe będzie miało wzmocnioną promocję podczas wydarzenia, dzięki temu, że NAWA wraz z kampanią "Ready, Study, GO! Poland" uzyskała statut srebrnego sponsora oraz sponsoruje aplikację konferencyjną.

Zasady udziału w ramach kampanii "Ready, Study, Go! Poland"

Polska będzie reprezentowana na targach i konferencji APAIE z ogólnokrajową wizualizacją, w związku z tym nie będzie możliwości prezentacji poszczególnych uczelni czy konsorcjów jako osobnych podmiotów (np. rozklejania uczelnianych plakatów, ustawiania roll–upów, rozwieszania logotypów poszczególnych uczelni itp.). Odwiedzający targi otrzymają informacje o systemie szkolnictwa wyższego w Polsce. Uczelnie, które wydelegują na konferencję APAIE swoich przedstawicieli będą miały możliwość bezpłatnej prezentacji uczelnianych materiałów informacyjnych i promocyjnych na polskim stoisku podczas dyżurów informacyjnych. Ostateczny harmonogram dyżurów zostanie przygotowany przez NAWA i przesłany do zarejestrowanych uczelni.

Udział w targach (w tym korzystanie z przestrzeni polskiego stoiska)  jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów oraz opłaty konferencyjne (jeśli dotyczy).

Rejestracja

Przypominamy, że w przypadku rejestracji na konferencję i targi APAIE oprócz rejestracji na stoisko narodowe udostępnionej na stronie NAWA, zainteresowane osoby powinny zarejestrować się na stronie organizatorów APAIE oraz uiścić opłatę konferencyjną. Więcej informacji jest dostępnych na stronie: www.apaie2018.org/registration

 

Data wydarzenia 26.03.2018
Data zakończenia wydarzenia 29.03.2018
Data rozpoczęcia rejestracji 04.01.2018 01:00
Data zakończenia rejestracji 01.03.2018
Lokalizacja
Singapur
10 Bayfront Avenue, Singapur 018956
Singapur
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie

Lokalizacja