EAIE 2024 Tuluza, Francja-Wydarzenia - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

EAIE 2024 Tuluza, Francja

EAIE 2024 Tuluza, Francja

Program tegorocznej edycji targów i konferencji EAIE 2024 obejmuje ponad 240 sesji, warsztatów i innych inspirujących wydarzeń towarzyszących. Partnerami wydarzenia są Miasto Tuluza, Université de Toulouse oraz La Région Occitanie Pyrénées-Méditerranée.

Rejestracja na polskie stoisko jest już otwarta i będzie prowadzona do 30 czerwca, do godz. 18:00!

Link do rejestracji

Udział w targach (w tym korzystanie z przestrzeni polskiego stoiska)  jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów oraz opłaty konferencyjne.

UWAGA  

Z uwagi na zapisy polityki Ochrony Danych Osobowych prosimy o zapisywanie się pojedynczo oraz dokładne zapoznanie się z regulaminem stoiska. Każdą uczelnię mogą reprezentować maksymalnie trzy osoby.

O konferencji

EAIE (European Association for International Education) założona w 1989 roku, jest jedną z największych na świecie organizacji pozarządowych działających w obszarze edukacji, w szczególności zajmuje się szkolnictwem wyższym. Konferencja i targi EAIE odbywają się co roku w innym państwie europejskim.

Więcej o tegorocznym programie konferencji

"En route!"

Temat tegorocznej konferencji brzmi „En route!”. Organizatorzy podkreślają jak wiele ciężkiej pracy musi wykonać każdy z nas, aby tworzyć nową, lepszą przyszłość. Odkrywanie innowacji w dziedzinie  technologii cyfrowych, wdrażanie zrównoważonych praktyk, ciągłe opracowywanie sposobów wspierania niezwykle zróżnicowanej międzynarodowej społeczności to tylko niektóre z obszarów jakimi zajmują się członkowie EAIE.

Data wydarzenia 17.09.2024
Data zakończenia wydarzenia 20.09.2024
Data rozpoczęcia rejestracji 04.06.2024 10:00
Data zakończenia rejestracji 30.06.2024 18:00
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie