Dni otwarte NAWA-Dni otwarte NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Dni otwarte NAWA

Dni otwarte NAWA

Zapraszamy na DNI OTWARTE NAWA, które odbędą się 18 i 27 czerwca 2018

W trakcie spotkań udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat ogłoszonych naborów wniosków o udział w programach Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej: Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe, Program PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej oraz Welcome to Poland. Spotkanie ma na celu przybliżenie założeń oraz zasad finansowania programów, a także skonsultowanie i wyjaśnienie związanych z nimi wątpliwości. Spotkanie ma na celu przybliżenie założeń oraz zasad finansowania programów, a także skonsultowanie i wyjaśnienie związanych z nimi wątpliwości.

Program Dni Otwartych

Data wydarzenia 27.06.2018
Data zakończenia wydarzenia 27.06.2018
Ilość miejsc 50
Dostępne miejsce 50
Lokalizacja Warszawa
50

Szanowni Państwo,

w związku z rozprzestrzenianiem się pandemii COVID-19, uprzejmie informujemy, że od 24 stycznia 2022 r. do odwołania, kancelaria główna NAWA będzie nieczynnaWszelką korespondencję należy wrzucać do skrzynki podawczej w holu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Przepraszam za niedogodności.