Gdzie i kiedy się zgłosić - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Komplet dokumentow 2

Ważne! Poświadczenie dokumentów nie odbywa się na poczekaniu.

Kancelaria nie zajmuje się weryfikacją złożonych wniosków. Jeżeli wniosek będzie niekompletny, otrzymasz wezwanie do jego uzupełnienia.

 

W momencie składania dokumentów musisz określić preferowany sposób ich odbioru. Potwierdzone dokumenty możemy wysyłać do ciebie listem poleconym za potwierdzeniem odbioru albo – jeżeli wybierzesz opcję odbioru osobistego lub przez osobę upoważnioną – wyślemy do ciebie mailem informacje o terminie, w którym możesz się po nie zgłosić. Jeżeli nie odbierzesz dokumentów we wskazanym terminie – odeślemy je pocztą na adres, który podasz we wniosku.


UWAGA 

Od dnia 01.03.2024 (liczy się data stempla pocztowego) w przypadku wyboru korespondencyjnego odbioru dokumentów (wysyłka listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru), nie będzie możliwości odesłania dokumentów do państw innych niż kraje Unii Europejskiej, Islandia, Liechtenstein, Norwegia i Szwajcaria. 

W takim przypadku należy podać adres osoby upoważnionej do doręczeń w Polsce, na który zostaną przesłane poświadczone dokumenty.

Udostępnij