Gdzie i kiedy się zgłosić - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Gdzie i kiedy się zgłosić

W NAWA poświadczenie dokumentów klauzulą apostille lub ich uwierzytelnienie można uzyskać w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek, w godzinach 9:00 – 12:00, po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty i podaniu liczby dokumentów.

Dokumenty można także złożyć w biurze podawczym lub przesłać pocztą.

Adres:

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

ul. Polna 40    

00-635 Warszawa

 

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 czerwca 2018 r. NAWA zaprzestaje umawiania wizyt w celu uwierzytelnienia/opatrzenia klauzulą apostille dokumentów przeznaczonych do obrotu prawnego z zagranicą. Osoby zainteresowane powyższymi procedurami będą mogły przesłać dokumenty pocztą lub pozostawić je w recepcji NAWA, a o terminie ich odbioru zostaną poinformowane mailowo lub telefonicznie. Maksymalny czas oczekiwania wynosi 30 dni.

Na prośbę wnioskodawcy uwierzytelnione/opatrzone klauzulą apostille dokumenty mogą być odesłane listem poleconym pod wskazany adres lub – w przypadku dokumentów przedstawionych do uwierzytelnienia – przekazane bezpośrednio do Ministerstwa Spraw Zagranicznych w celu ich legalizacji (wtedy wraz z wnioskiem do NAWA należy przedłożyć komplet dokumentów wymaganych przez MSZ).

 

Udostępnij

Menu