Instrukcja korzystania z BIP NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) informacje zgromadzone są w menu po prawej stronie. Menu to, nazwane przez ustawodawcę „menu podmiotowym”, jest podzielone na działy, na które składają się kolejne pozycje menu.

Pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści podstrony biuletynu lub też do kolejnego podmenu, zawierającego szereg podstron z informacjami.

Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie należy kliknąć na wybraną pozycję menu lub, w przypadku wystąpienia wielu podstron, wybrać jedną z wyświetlanej listy.

Treść informacji publicznej publikowana jest jako tekst oraz załączniki w postaci plików do pobrania.
         
Pliki do pobrania zapisywane są w postaci: .doc, .docx, .xls, .xslx, .pdf. Jeśli użytkownik nie posiada niezbędnego oprogramowania do wyświetlenia zawartości załączonych plików, może skorzystać z darmowych przeglądarek plików typu: .doc, .docx, .xls, .xlsx, .pdf.

Udostępnij