Studenci zagraniczni - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Agencja NAWA to specjalna instytucja, która wspiera mobilność pomiędzy uniwersytetami, a także ośrodkami badawczymi. W tym celu zostały uruchomiane specjalne programy dla studentów zagranicznych, a także stypendia, które umożliwiają nie tylko wyjazd, ale również zaaklimatyzowanie się w innym kraju. Wymiany naukowe mają ogromne znaczenie w rozwoju ogólnoświatowego przemysłu i technologii, wspierają one także swobodny przepływ informacji.

Ideą programów wymian i stypendiów dla studentów z zagranicy jest przede wszystkim wsparcie ich rozwoju osobistego,jak i międzynarodowej oświaty. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą możliwości, które agencja NAWA przygotowała dla uczniów uczelni wyższych, którzy chcą zdobyć doświadczenie, nawiązać nowe kontakty, a także mieć dobry start w życie zawodowe.

 

Udostępnij

Menu