Informacje dla wnioskodawców - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Limity miejsc stypendialnych dla poszczególnych regionów objętych Programem dla Polonii – studia I stopnia i jednolite studia magisterskie:

 

Obszar

Limit miejsc

I

Białoruś

314

II

Ukraina

70

III

Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Macedonia, Mołdawia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Węgry

30

IV

Albania, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja, Kazachstan, Kirgistan, Rosja, Uzbekistan, Tadżykistan, Turkmenistan

35

V

państwa Ameryki i Afryki

1

Dyrektor NAWA wydaje decyzję o przyznaniu albo o odmowie przyznania środków finansowych w Programie kandydatom na podstawie całkowitej liczby punktów uzyskanych w ocenie merytorycznej w ramach limitu miejsc przypadających na poszczególne regiony.

W ramach limitów przypadających na poszczególne regiony środki finansowe w Programie zostają przyznane kandydatom o najwyższej łącznej liczbie punktów uzyskanych w ocenie merytorycznej. W przypadku, gdy limit przypadający na dany region nie zostanie wypełniony, miejsca przechodzą na kandydatów najwyżej sklasyfikowanych na liście rankingowej niezależnie od regionu. Również w przypadku rezygnacji kandydatów zakwalifikowanych, do finansowania kierowane są osoby z listy rankingowej, z uwzględnieniem uzyskanej przez nie punktacji z oceny merytorycznej.

Program stypendialny dla Polonii

Szczegółowe informacje dla wnioskodawców:

Program Stypendialny dla Polonii im. Gen. Władysława Andersa

Wszystkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 22-390-35-23, 22-390-35-25, 22-390-35-52

 

Region Azja: sprawy bieżące

telefon: 22-390-35-15

 

 

Udostępnij

Menu