Wydarzenia - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA mapa wydarzen 2024

Szczegółowe informacje odnośnie terminów i rejestracji będziemy podawać sukcesywnie w miarę zbliżania się terminu każdego wydarzenia.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz subskrypcji newslettera NAWA.

Wydarzenia

17
Wrz
2024

17.09.2024 - 20.09.2024
EAIE 2024 Tuluza, Francja

Program tegorocznej edycji targów i konferencji EAIE 2024 obejmuje ponad 240 sesji, warsztatów i innych inspirujących wydarzeń towarzyszących. Partnerami wydarzenia są Miasto Tuluza, Université de Toulouse oraz La Région Occitanie Pyrénées-Méditerranée.

Rejestracja na polskie stoisko jest już otwarta i będzie prowadzona do 30 czerwca, do godz. 18:00!

Link do rejestracji

Udział w targach (w tym korzystanie z przestrzeni polskiego stoiska)  jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów oraz opłaty konferencyjne.

UWAGA  

Z uwagi na zapisy polityki Ochrony Danych Osobowych prosimy o zapisywanie się pojedynczo oraz dokładne zapoznanie się z regulaminem stoiska. Każdą uczelnię mogą reprezentować maksymalnie trzy osoby.