Programy dla naukowców - współpraca, wymiana, granty - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wsparcie mobilności akademickiej to najważniejszy cel NAWA. Czołowym sposobem służącym do osiągnięcia tego celu jest przygotowanie szerokiej oferty skierowanej dla naukowców. W ramach prowadzonej działalności naszej agencji, zajmujemy się promocją polskiej oświaty za granicą, a także umożliwiamy zarówno wyjazdy studentów, doktorantów i profesorów za granicę, jak i przyjazdy do kraju zagranicznych gości. W tym celu uruchamiamy programy wymiany dla kadry naukowej, które umożliwiają mobilność nie tylko między krajami Europy, ale również całego świata!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programów wymiany dla kadry profesorów, doktorów i studentów, którzy chcą dalej rozwijać się w swoich dziedzinach, a także wymieniać poglądami z innymi pracownikami uniwersytetów lub ośrodków badawczych. W ramach naszej działalności wspieramy nie tylko mobilność, ale również zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu wliczając w to wynagrodzenie i stypendia.

Oferta NAWA dedykowana naukowcom obejmuje:

Udostępnij