Studia I stopnia lub studia jednolite - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Podejmowanie studiów I stopnia lub studiów jednolitych 

Przyjęcie kandydata na studia wyższe pierwszego stopnia lub studia jednolite na polskiej uczelni uzależnione jest od posiadania świadectwa, które zostało w Polsce uznane na podstawie umów międzynarodowych lub w oparciu o przepisy ustawy o systemie oświaty. Szczegółowe informacje na temat procedur uznawania zagranicznych świadectw znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/uznawanie-wyksztalcenia-uzyskanego-za-granica

Informacji na temat zasad uznawania w Polsce zagranicznych świadectw szkolnych udziela Departament Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Edukacji Narodowej (Al. J.Ch. Szucha 25, 00-918 Warszawa, tel.: 22 34 74 312, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Udostępnij