Promocja - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Od 2018 roku NAWA odpowiedzialna jest za promocję polskiego szkolnictwa wyższego za granicą. Zadanie to realizuje m.in. poprzez organizację polskich stoisk narodowych pod szyldem kampanii „Ready, Study, Go! POLAND / Research & Go! POLAND” na największych, najbardziej prestiżowych konferencjach i targach edukacyjnych na świecie. W realizacji kampanii RSG! Poland, NAWA zakłada bliską współpracę z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwem Spraw Zagranicznych (w tym z polskimi placówkami dyplomatycznymi) oraz Konferencją Rektorów Akademickich Szkół Polskich inicjując wspólne działania, wspomagając placówki dyplomatyczne w organizacji polskiego stoiska podczas targów edukacyjnych, udzielając informacji oraz przekazując odpowiednie materiały promocyjne.

Plan promocji polskiego szkolnictwa wyższego zakłada również wsparcie merytoryczne instytucji biorących udział w targach poprzez organizację warsztatów, szkoleń i spotkań z lokalnymi liderami opinii oraz przedstawicielami władz. Działania te mają na celu wspieranie polskich uczelni  w docieraniu z ofertą do wybranych rynków edukacyjnych.

Udostępnij