Kontakt - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W przypadku pytań dotyczących uznawalności zagranicznych dyplomów w Polsce, na które nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na naszej stronie internetowej, możesz się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie:

Biuro Uznawalności Wykształcenia

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

ul. Polna 40, 00-635 Warszawa

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: +48 22 390 35 60

dyżur telefoniczny trwa w godzinach 9:00 - 12:00

 

 Wnioski o wydanie informacji o zagranicznym dyplomie wraz z wymaganym kompletem dokumentów należy – zgodnie z instrukcją – przesłać pocztą tradycyjną na adres Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej lub złożyć w Kancelarii NAWA codziennie w godz. 8.30 - 16.30.

W godz. 9.00 - 11.00 istnieje możliwość wstępnej weryfikacji kompletności dokumentów przez pracownika Biura Uznawalności Wykształcenia. 

UWAGA!

  • Wstępna weryfikacja odbywa się wyłącznie we wskazanych powyżej godzinach.
  • Weryfikacja dotyczy wyłącznie oceny kompletności wniosku i nie ma wpływu na wynik weryfikacji merytorycznej.
  • W toku dalszej weryfikacji może okazać się, że złożona dokumentacja wymaga uzupełnienia. O brakujących dokumentach wnioskodawca zostanie poinformowany e-mailem.
  • Wnioski wstępnie zweryfikowane składane są przez wnioskodawcę w Kancelarii, w celu rejestracji.
  • Wstępna weryfikacja nie wpływa na termin rozpatrzenia wniosku o wydanie informacji o zagranicznym dyplomie.

.

Udostępnij