Kontakt - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Biuro Uznawalności Wykształcenia

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

ul. Polna 40, 00-635 Warszawa

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: +48 22 390 35 80

dyżur telefoniczny trwa w godzinach 10:00-12:00
 

 Prosimy o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się w zakładce Apostille i legalizacja. Ze względu na bardzo dużą liczbę telefonów oraz maili nie jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania. Przepraszamy za niedogodności.

 

Wniosek o poświadczenie dokumentów można złożyć w Kancelarii NAWA od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30.

W godz. 9:00-11:00 istnieje możliwość wstępnej weryfikacji kompletności dokumentów przez pracownika Biura Uznawalności Wykształcenia. 
Po tych godzinach pytania w ww. sprawie prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


UWAGA!
  • Wstępna weryfikacja odbywa się wyłącznie we wskazanych powyżej godzinach.
  • Weryfikacja dotyczy wyłącznie oceny kompletności wniosku i oceny formalnej i nie ma wpływu na wynik weryfikacji merytorycznej.
  • W toku dalszej weryfikacji może okazać się, że złożona dokumentacja wymaga uzupełnienia. O brakujących dokumentach wnioskodawca zostanie poinformowany e-mailem.
  • Wnioski wstępnie zweryfikowane składane są przez wnioskodawcę w Kancelarii, w celu rejestracji.
  • Wstępna weryfikacja nie wpływa na termin rozpatrzenia wniosku o uwierzytelnienie / apostille.

 

Udostępnij