Wyniki naboru - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza, iż został rozstrzygnięty nabór do Programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława  Andersa - studia I stopnia i jednolite studia magisterskie (ogłoszenie o naborze nr 8/2021 z dnia 31.03.2021 r. ). 

Stypendia Dyrektora NAWA zostały przyznane 471 osobom, które będą mogły kształcić się na wybranej przez siebie uczelni w Polsce.

Dodatkowo, w ramach niniejszego naboru NAWA przyznała środki finansowe na kształcenie w roku akademickim 2021/22 dla 356 Wnioskodawców polskiego pochodzenia z Białorusi, którzy rozpoczną kurs przygotowawczy do podjęcia nauki w języku polskim lub studia w języku polskim na polskich uczelniach nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki.

Wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni o rezultatach drogą elektroniczną przez system informatyczny NAWA.

Przypominamy, że osoby zamierzające podjąć studia od roku akademickiego 2021/2022 zobligowane są dopełnić wymaganych warunków rekrutacji na wybranych uczelniach.

Informujemy, że wyniki naboru dla osób ubiegających się o stypendia na kierunki artystyczne w uczelniach nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego są opublikowane na stronie Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu (MKDNiS https://www.gov.pl/web/kulturaisport/stypendia-dla-cudzoziemcow).

Wyniki naboru dla osób ubiegających się o stypendia na kierunki medyczne w uczelniach nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw zdrowia, są już opublikowane na stronie Ministerstwa Zdrowia (MZ https://www.gov.pl/web/zdrowie/ksztalcenie-cudzoziemcow-w-jezyku-polskim )

Szczegółowe informacje dla wnioskodawców:

Program Stypendialny dla Polonii im. gen. Władysława Andersa

Wszystkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 22-390-35-23, 22-390-35-25, 22-390-35-52, 22-390-35-88

Udostępnij

Menu