EU4Belarus - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Unia Europejska ogłosiła nabór wniosków o stypendia dla białoruskich studentów w ramach programu EU4Belarus na kształcenie się w uczelniach w Polsce, Litwie, Łotwie oraz Republice Czeskiej.

Program jest skierowany do osób, które w latach 2020-2022 opuściły Białoruś ze względu na represje i podjęły w roku akademickim 2020/21 lub później kształcenie w uczelniach w Polsce, Litwie, Łotwie lub Republice Czeskiej. Program oferuje comiesięczne stypendium w wysokości 450,00 € na okres do trzech lat nauki.

Termin złożenia wniosku upływa 25 lipca 2022 r.

Szczegółowe informacje wraz z listą wymaganych dokumentów znajdują się na stronie internetowej programu EU4Belarus pod adresem: eu4belarus.info/scholarships.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EU4Belarus – edycja 2021

Regulamin programu EU4Belarus - edycja 2021

Program jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu “Support for Advanced Learning and Training – EU4Belarus-SALT”.

en 1

Udostępnij

Menu