Ogłoszenie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

NAWA informuje, że Ministerstwo Zdrowia opublikowało na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/zdrowie/ksztalcenie-przeddyplomowe-cudzoziemcow „Zasady dotyczące podejmowania i odbywania studiów medycznych w języku polskim przez cudzoziemców, głównie polskiego pochodzenia lub narodowości polskiej, na warunkach określonych przez Ministra Zdrowia w uczelniach przez niego nadzorowanych w roku akademickim 2019/2020” .

 

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że nabór na kierunki medyczne w Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz Collegium Medicum im. Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu w ramach Programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława Andersa na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie od roku akademickiego 2019/2020 trwa do 30 kwietnia b.r., godz. 15.00.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że ze względów technicznych termin nadsyłania wniosków w ramach Programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława Andersa na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia II stopnia od roku akademickiego 2019/2020 został wydłużony do 2 kwietnia b.r., godz. 15.00.

Udostępnij

Menu