Program Poland My First Choice - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Poland My First Choice bez deadlineu

 

Program Poland My First Choice NAWA ma na celu zachęcenie młodzieży z krajów rozwiniętych do kształcenia w polskich uczelniach akademickich. Program oferuje stypendium w regulaminowym okresie studiów II stopnia w trybie stacjonarnym w uczelniach akademickich, publicznych i niepublicznych, nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki. Ponadto, w uczelniach publicznych Program umożliwi bezpłatne kształcenie.

Wnioskodawcy samodzielnie dokonują wyboru uczelni i kierunku studiów, na których chcą podjąć studia, w oparciu o ofertę uczelni znajdujących się na liście w Ogłoszeniu. NAWA nie pośredniczy w rekrutacji Wnioskodawców na studia. Wnioskodawcy samodzielnie i niezależnie od złożonego w Programie wniosku uczestniczą w rekrutacji na wybranej przez siebie uczelni. Informacje o studiach w Polsce znajdują się na stronie www.study.gov.pl. Informacje o kierunkach studiów (ofercie polskich uczelni) są dostępne na stronie: www.studia.gov.pl/wybierz-studia.

Oferta stypendialna skierowana jest do cudzoziemców - obywateli następujących krajów i terytoriów:

Australia

Francja

Litwa

Singapur

Austria

Grecja

Luksemburg

Słowacja

Belgia

Hiszpania

Łotwa

Słowenia

Bułgaria

Holandia

Makau

Stany Zjednoczone

Chile

Hongkong

Malta

Szwajcaria

Chorwacja

Irlandia

Niemcy

Szwecja

Cypr

Islandia

Norwegia

Tajwan

Czechy

Izrael

Nowa Zelandia

Urugwaj

Dania

Japonia

Portugalia

Węgry

Estonia

Kanada

Republika Korei

Wielka Brytania

Finlandia

Liechtenstein

Rumunia

Włochy

Program nie przewiduje naboru na kierunki prowadzone przez uczelnie nadzorowane przez inne ministerstwa.

 

Udostępnij

Menu