Ogłoszenie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ogłoszenie nowego naboru wniosków o stypendium już wkrótce. Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie NAWA oraz w mediach społecznościowych w kwietniu-maju 2024 r.

Jeśli planujesz rozpocząć studia w Polsce i chcesz ubiegać się o stypendium w programie Banach NAWA, zapoznaj się z ofertą polskich uczelni nadzorowanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i weź udział w rekrutacji na studia. Przypominamy, że NAWA nie pośredniczy w rekrutacji na studia. Wnioskodawcy samodzielnie i niezależnie od złożonego wniosku stypendialnego uczestniczą w rekrutacji na wybranej przez siebie uczelni.

Informacje o studiach w Polsce znajdziesz tu. Informacje o kierunkach studiów (ofercie polskich uczelni) są dostępne w wyszukiwarce Studyfinder.

Udostępnij

Menu