Informacje dla wnioskodawców - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Limity miejsc stypendialnych, przypadające na poszczególne kraje, w ramach Programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia I stopnia i jednolite studia magisterskie:

Kraj

Limit miejsc:

Białoruś

298

Brazylia

3

Czechy

7

Gruzja

3

Kazachstan

14

Kirgistan

1

Litwa

20

Łotwa

4

Mołdawia

4

Rosja

7

Rumunia

4

Ukraina

83

Uzbekistan

2

suma

450

Stypendia Dyrektora NAWA są przyznawane w oparciu o limity dla poszczególnych krajów, ustalone przez Zespół oceniający. Zespół ustala limity na kraj biorąc pod uwagę w szczególności proporcje poprawnych formalnie wniosków w naborze do liczby Wnioskodawców z danym obywatelstwem.

W ramach limitów przypadających na poszczególne kraje, środki finansowe w Programie zostają przyznane Wnioskodawcom, którzy uzyskali najwyższą średnią arytmetyczną ocen końcowych. Więcej informacji o dokumentach branych pod uwagę w czasie oceny merytorycznej znajduje się w części 3.2.2. Regulaminu.

Dyrektor NAWA wydaje decyzję o przyznaniu albo o odmowie przyznania środków finansowych w Programie Wnioskodawcom na podstawie uzyskanej przez nich średniej ocen w ramach limitu miejsc przypadających na poszczególne kraje.

Dyrektor NAWA może podjąć decyzję o nieprzyznaniu finansowania dla wniosków z pozytywną oceną merytoryczną. Przesłankami do odmowy przyznania finansowania opisane są w części 3.2.3 Regulaminu.

Wszystkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Udostępnij

Menu