Letnie kursy NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy do Polski!

Zapraszamy do kraju o niezwykłej tradycji wolności, tolerancji i demokracji – kraju, który stworzył pierwszą w Europie konstytucję oraz unię z Litwą będącą wzorem integracji z zachowaniem równych praw; kraju, w którego DNA jest pokojowe rozstrzyganie sporów, a jednocześnie kraju, który dzięki odzyskanej w 1989 roku suwerenności stał się miejscem dynamicznego rozwoju gospodarki i nauki oraz liderem regionu Europy środkowo-wschodniej.

Letnie kursy NAWA dają niepowtarzalną szansę nie tylko na naukę języka, ale także na zwiedzanie największych atrakcji turystycznych, na poznawanie polskiej kultury i historii, poznawanie Polaków oraz integrację z uczestnikami kursów z kilkudziesięciu krajów świata, którzy dzielą tę samą pasję do poznawania Polski i języka polskiego.

 

Poniżej zamieszczone są szczegółowe opisy poszczególnych typów kursów z informacjami o tym, co one obejmują w wersji minimum. Zwykle ośrodki organizujące kursy oferują więcej niż minimum, ale szczegółowe informacje o programie kursów w poszczególnych ośrodkach są dostępne na stronach tych ośrodków w momencie rozpoczęcia przez nie rekrutacji.

Szczegółowy-opis-letniego-kursu-NAWA-dla-studentow-i-nauczycieli-akademickich

Szczegółowy opis zdalnego intensywnego letniego kursu NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich

Szczegółowy opis zdalnego letniego kursu NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich

Szczegółowy opis letniego kursu NAWA dla lektorów-cudzoziemców

Szczegółowy opis zdalnego letniego kursu NAWA dla lektorów-cudzoziemców

 

W załączniku znajduje się lista krajów, których obywatelstwo daje preferencje w procesie rekrutacji na kurs: Lista krajów preferowanych

 

Informacji o kursach w ramach programu Letnie kursy NAWA udziela koordynator Programu – Adam Brańko:
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 22 390 35 10
Tel. komórkowy: +48 451 058 650

 

 

Udostępnij