Letnie kursy NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy do Polski!

Zapraszamy do kraju o niezwykłej tradycji wolności, tolerancji i demokracji – kraju, który stworzył pierwszą w Europie konstytucję oraz unię z Litwą będącą wzorem integracji z zachowaniem równych praw; kraju, w którego DNA jest pokojowe rozstrzyganie sporów, a jednocześnie kraju, który dzięki odzyskanej w 1989 roku suwerenności stał się miejscem dynamicznego rozwoju gospodarki i nauki oraz liderem regionu Europy środkowo-wschodniej.

Letnie kursy języka, historii i kultury polskiej dają niepowtarzalną szansę nie tylko na naukę języka, ale także na zwiedzanie największych atrakcji turystycznych, poznawanie Polaków oraz integrację z uczestnikami kursów z kilkudziesięciu krajów świata, którzy dzielą te samą pasję do poznawania Polski i języka polskiego.

Wiadomo już, które ośrodki i na jakie kursy otrzymały finansowanie Agencji:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu otrzymał finansowanie na stacjonarny kurs języka i kultury polskiej dla studentów i nauczycieli akademickich, który ma się odbyć w dniach od 1 do 21 sierpnia 2022 r. Więcej informacji i zapisy: http://schoolpl.amu.edu.pl/kurs-letni-nawa/

Uniwersytet Łódzki otrzymał finansowanie na zdalny kurs języka i kultury polskiej dla studentów i nauczycieli akademickich, który ma się odbyć w dniach od 8 do 28 sierpnia 2022 r. Więcej informacji: https://www.sjpdc.uni.lodz.pl/studium-jezyka-polskiego-dla-cudzoziemcow-ul/szczegoly-sjpdc-aktualnosci?tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Bnews%5D=25826&cHash=72c62d03b0f47623a163a8638ccdc51f

Uniwersytet Śląski w Katowicach otrzymał finansowanie na następujące kursy:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie otrzymał finansowanie na stacjonarny kurs języka i kultury polskiej dla studentów i nauczycieli akademickich który ma się odbyć w dniach od 3 do 30 lipca 2022 r. Więcej informacji: https://www.kul.pl/letni-kurs-nawa-rekrutacja-do-31-maja,art_99096.html.

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach otrzymał finansowanie na stacjonarny kurs języka i kultury polskiej dla studentów i nauczycieli akademickich, który ma się odbyć w dniach od 25 lipca do 14 sierpnia 2022 r. Więcej informacji i zapisy: https://ojp.uph.edu.pl/aktualnosci/193-nabor-na-letni-kurs-kurs-jezyka-polskiego.

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie otrzymał finansowanie na zdalny kurs języka i kultury polskiej dla studentów i nauczycieli akademickich, który ma się odbyć w dniach od 2 do 22 lipca 2022 r. Więcej informacji i zapisy: https://www.umcs.pl/pl/letni-kurs-nawa-2022,8072.htm.

Szczegóły dotyczące programu kursu w poszczególnych ośrodkach oraz procedury rekrutacji pojawią się w najbliższym czasie na stronach poszczególnych uniwersytetów. Gdy się to stanie, odpowiednie linki zostaną zamieszczone także na tej stronie.

Zapraszamy do udziału w kursach!

Poniżej znajdują się szczegółowe opisy kursów:

Szczegółowy opis Letniego kursu NAWA dla lektorów-cudzoziemców

Szczegółowy opis letniego kursu NAWA dla studentów i naukowców

 

 

Udostępnij