Ogłoszenie - NAWA

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
 

 

NAWA informuje, że Ministerstwo Zdrowia opublikowało na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/zdrowie/ksztalcenie-przeddyplomowe-cudzoziemcow „Zasady dotyczące podejmowania i odbywania studiów medycznych w języku polskim przez cudzoziemców, głównie polskiego pochodzenia lub narodowości polskiej, na warunkach określonych przez Ministra Zdrowia w uczelniach przez niego nadzorowanych w roku akademickim 2019/2020” .

 

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że nabór na kierunki medyczne w Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz Collegium Medicum im. Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu w ramach Programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława Andersa na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie od roku akademickiego 2019/2020 trwa do 30 kwietnia b.r., godz. 15.00.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że ze względów technicznych termin nadsyłania wniosków w ramach Programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława Andersa na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia II stopnia od roku akademickiego 2019/2020 został wydłużony do 2 kwietnia b.r., godz. 15.00.

Share

Menu